FIRMA

Zajmuje się produkcją profesjonalnej odzieży dla różnych dyscyplin sportowych ( kolarstwa, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, cross...)

Używamy  tkanin, które pozwalają skórze oddychać, odprowadzają nadmiar ciepła i potu, utrzymując przy tym prawidłową temperaturę ciała.

Firma specjalizuje się w optymalnej technice nadruku jaką jest termo transfer, który pozwala na wykonywanie nadruków w pełnej bazie kolorów, w tym również real foto. Produkty wykonane w naszej firmie charakteryzują się dużą odpornością na promieniowania UV i czynniki piorące, dzięki czemu nadrukowany napis lub grafika w minimalnym stopniu tracą nasycenie koloru z biegiem czasu.

Działalność swoją opieramy o współprace z uznanymi europejskimi producentami materiałów. Produkty tekstylne zostały zaprojektowane w oparciu o doświadczenia wielu osób i powstały pod okiem najlepszych specjalistów.

Zastosowane materiały zapewniają wysoki komfort termiczny, przyjemne uczucie miękkości i bardzo dobą przewiewność.

 Dla każdego klienta wykonujemy indywidualny projekt, który uwzględnia wszystkie parametry reklamowe, logotypy, szatę graficzną i design. Zastosowanie specyficznej technologii produkcji umożliwia wykonanie odpowiedniego wzoru i wykorzystanie nieograniczonej liczy kolorów.

Odbiorcami Naszych produktów są producenci odzieży sportowej, stowarzyszenia, szkoły, amatorskie zespoły sportowe, średnie i małe przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni.

Gwarantujemy wysoką jakość Naszych produktów, komfort użytkowania, konkurencyjne ceny, rzetelność i terminowość realizacji zamówień.

 

    Zapraszam do współpracy  
 

Kinga Kasprowicz